TEHTUD TÖÖD

KLIENDID MEIST

Soovisime oma eramajale uut terrassi. Olime veendunud, et nii kiirest ei saa keegi tulla, kuid Trebor Ehitus vastas meie hinnapäringule kiirelt ja töö sai valmis juba nädalaga. Väga kiire töö ja jäime terrassiga üli-rahule!
Elis
Meie korteri siseviimistlustööd said usaldatud tuttava soovitusel just Treborile. Olime üllatunud, et saime väga kvaliteetse töö nii kiiresti ja ehitaja arvestas kõiki meie muutuvaid erisoove.
Priit

Mida silmas pidada ehitaja valikul?

Kõige soodsam pakkumine on kindlasti ahvatlev, kuid mõtle alati läbi, kuidas saab töövõtja pakkuda Sulle selle kõige soodsama hinna – kas ta hoiab kokku materjalide või tööriistade kvaliteedilt? Või hoopis on tema töölised mitteametlikult tööl? Aga võib juhtuda ka nii, et Sinule esitatud hinnapakkumine ei sisaldagi kõiki töid või vahendeid.
Seetõttu tutvu alati põhjalikult esitatud pakkumisega ja mõtle oma soovid läbi.

Kui tunned, et jääd hätta tööde mahu hindamisega, siis kasuta alati ehitaja pakutavat võimalust objekt tema poolt hinnata. Nii saab vajalik töömaht hinnatud ning tööde käigus ei tule Sulle ebameeldivaid üllatusi täiendavate kulude näol.
Leia ehitaja, kes mõistab Sinu eelarve olulisust ning, kes seda austab
Kui otsustad ise pakkumiskutse koostada, siis jälgi, et selle abil on võimalik hinnata töödemahtu, seal on kirjas kõik vajalikud materjalid ja kaasas joonised.

Kui Sinu naabrimees just ei juhtu olema ehitusettevõtja, siis meie soovitus on sellised tööd siiski jätta firmadele. Seda sel põhjusel, et siis on Sul olemas garantii töödele ja tavaliselt on ettevõtetel ka olemas referentsid, kust saada kindlustunnet, et Sinu valminud objekt või töö saab olema kvaliteetne ja nõuetele vastav.

Ehitussektoris on tihti klientide mureks see, et valitud töövõtja kaob ära või tööde valmimistähtajad hakkavad hullumeelselt venima. Seetõttu on arusaadav, et soovitakse valida ehitaja, kes lubab töö üleanda kõige kiiremini.
Siinkohal saame soovitada, et mõelge hoolikalt läbi ja valige pakkuja, kes lubab objekti üle anda REAALSE tähtajaga.

Nii naljakas, kui see ka ei tundu, siis tihtipeale esineb pakkumises selliseid üllatusi peale hinna kinnitamist – ehitaja teatab töid alustades, et kõigele lisandub tööriistade või seadmete renditasu. Seega uuri ka see järele, kas pakkumine sisaldab juba ka seda, kas ehitajal on seadmed olemas või tuleb nende rendikuluga täiendavalt arvestada.

Eelista alati ehitajat, kes pakub Sulle nö. täislahenduse. Seda sellel põhjusel, et siis väldid Sa asjatut kulutamist ebasobivatele materjalidele ning teatavasti on ehitusettevõtetel alati soodsamad projektimüügi hinnad kaupadele. Lõppkokkuvõttes säästad sellega oluliselt aega ja raha.